Przegląd
Specyfikacja
LP121X04-C2K2

LP121X04-C2K2 Podstawowe informacje
| panel model | LP121X04-C2K2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP121X04-C2K2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP121X04 (C2)(K2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP121X04-C2K2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 105 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Waga | 300g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Bezel Area | 250.6×189.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 261×199 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.1/5.4 (Typ./Max.) mm |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP121X04-C2K2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 143 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| czytelny w słońcu | N |
LP121X04-C2K2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 4.0W (Typ.) |
LP121X04-C2K2 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 580V (Typ.) |
| Prąd lampy | 5.5mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 3.2W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP121X04-C2K2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 238mA (Typ.) |
| Pobór Power Panel | 0.79W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF19K-20P-1H, Pitch:1.0 mm, Pin:20 pins |
