Przegląd
Specyfikacja
LP141WX2-TLA2

LP141WX2-TLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LP141WX2-TLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141WX2-TLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP141WX2 (TL)(A2) |
LP141WX2-TLA2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 107 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0791×0.2373 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.2373×0.2373 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 303.74×189.84 mm (H×V) |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP141WX2-TLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| czytelny w słońcu | N |
LP141WX2-TLA2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP141WX2-TLA2 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|
LP141WX2-TLA2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
