Przegląd
Specyfikacja
LP141X13-C2K3

LP141X13-C2K3 Podstawowe informacje
| panel model | LP141X13-C2K3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141X13-C2K3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP141X13 (C2)(K3) |
LP141X13-C2K3 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 91 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LP141X13-C2K3 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
|---|---|
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| czytelny w słońcu | N |
LP141X13-C2K3 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LP141X13-C2K3 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | CCFL |
|---|
LP141X13-C2K3 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
