Przegląd
Specyfikacja
LP141XB-C1C4

LP141XB-C1C4 Podstawowe informacje
| panel model | LP141XB-C1C4 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP141XB-C1C4 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP141XB (C1)(C4) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP141XB-C1C4 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 91 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.093×0.279 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.279×0.279 mm (H×V) |
| Waga | 490/505g (Typ./Max.) w/ inverter and bracket |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 285.696×214.272 mm (H×V) |
| Bezel Area | 288.8×217.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 298.5×239 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.7±0.5 mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (4-M2) on left, right bezel |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP141XB-C1C4 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 170 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 250 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.317; Wy:0.330 |
| Biały Variation | 1.45 (Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP141XB-C1C4 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 5.96W (Typ.) |
LP141XB-C1C4 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 680/725/910V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.7/5.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 45/58/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampy Pobór mocy | 3.36/3.94/4.52W (Min./Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 4.90±0.72W |
LP141XB-C1C4 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 320/360mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.06/1.19W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | LS Mtron - GT122-20P-H15-LS-SMT-R, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
