Przegląd
Specyfikacja
LP154W02-B1K7

LP154W02-B1K7 Podstawowe informacje
| panel model | LP154W02-B1K7 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154W02-B1K7 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP154W02 (B1)(K7) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP154W02-B1K7 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 128 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.06575×0.19725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.19725×0.19725 mm (H×V) |
| Waga | 575g (Max.) with inverter |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Obszar aktywny | 331.38×207.11 mm (H×V) |
| Bezel Area | 335.0×210.7 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 6.5 (Max.) mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Dziury i wsporniki | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel; Face mounting holes (4 pcs) on up slugs |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP154W02-B1K7 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 185 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/50 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.80/2.00 (Typ./Max.)(13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP154W02-B1K7 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 6.06W (Typ.) |
LP154W02-B1K7 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 1 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 10K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 660/675/880V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.5/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 40/60/80KHz (Min./Typ./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1200/1500V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Lampy Pobór mocy | 4.38/4.62W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
LP154W02-B1K7 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 510/590mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 1.68/1.95W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-XB30SRL-HF11, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
