Przegląd
Specyfikacja
LP156WH3-TLT1

LP156WH3-TLT1 Podstawowe informacje
| panel model | LP156WH3-TLT1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH3-TLT1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | LP156WH3 (TL)(T1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP156WH3-TLT1 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 100 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Waga | 400g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Bezel Area | 347.5×196.8 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 359.5×223.5 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 3.8 (Max.) mm |
| styl | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Dziury i wsporniki | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LP156WH3-TLT1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 200 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 6 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biały Variation | 1.20/1.40 (Typ.)(5/13 points) |
| czytelny w słońcu | N |
LP156WH3-TLT1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 3.2W (Typ.) |
LP156WH3-TLT1 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Lamp Life Time | 12K(Min.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | 2.5/2.8W (Typ./Max.) |
LP156WH3-TLT1 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 210/245mA (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 0.7/0.8W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs Pozycja | |
| Interfejs sygnału | HRS - KN38B-40S-0.5H, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
