LS026B3UX04

| panel model | LS026B3UX04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 240×400 |
| płyta | CG-Silicon |
| LS026B3UX04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 33.84×56.4 mm |
| Zarys | 39.76×68.6 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) , CIE1931 65% |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 65Hz |
| Rodzaj lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 34 pins |
| Napięcie wejściowe | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem SHARP LS026B3UX04.
SHARP LS026B3UX04 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SHARP LS026B3UX04 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LS026B3UX04 SHARP lub innych monitorów LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SHARP LS026B3UX04 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
SHARP LS026B3UX04 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu SHARP LS026B3UX04 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LS026B3UX04 SHARP lub innych monitorów LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z SHARP LS026B3UX04 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LS026B3UX04"
- SHARP LS026B3UX04
- LS026B3UX04 datasheet
- LS026B3UX04 obrazu
- LS026B3UX04 cena
- LS026B3UX04 dystrybutor

