Przegląd
Specyfikacja
LS026B3UX04

LS026B3UX04 Podstawowe informacje
| panel model | LS026B3UX04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Silicon ,2.6 inch, 240×400 |
| płyta | CG-Silicon |
| LS026B3UX04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LS026B3UX04 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 180 PPI |
| Proporcje obrazu | 3:5 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.047×0.141 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.141×0.141 mm (H×V) |
| Waga | 11.9g |
| Obszar aktywny | 33.84×56.4 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 39.76×68.6 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 2.3 mm |
| Pozioma lub pionowa | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LS026B3UX04 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 262K (6-bit) |
| color Gamut | 65% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.300; Wy:0.330 |
| Biały Variation | TBD |
| czytelny w słońcu | N |
LS026B3UX04 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 65Hz |
|---|---|
| sterownik IC | Built-in D54E4PA7551 |
LS026B3UX04 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 1S4P |
| Kształt lampy | 4 strings |
| lampa Napięcie | TBD |
| Prąd lampy | 15mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Kierowca Board Lampa | No |
LS026B3UX04 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | CPU |
|---|---|
| Klasa sygnału | CPU |
| Napięcie wejściowe na panelu | 2.8V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 8.0/10.5mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | Panasonic - AXK8L34125B, Pitch:0.4 mm, Pin:34 pins |
