LT065AC57400

| panel model | LT065AC57400 |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Mobile Display |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,6.5 inch, 640×480 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LT065AC57400 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 132.48×99.36 mm |
| Zarys | 153×121 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | CMOS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Toshiba Mobile Display LT065AC57400.
Toshiba Mobile Display LT065AC57400 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Toshiba Mobile Display LT065AC57400 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LT065AC57400 Toshiba Mobile Display lub innych monitorów LCD Toshiba Mobile Display, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Toshiba Mobile Display LT065AC57400 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Toshiba Mobile Display LT065AC57400 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Toshiba Mobile Display LT065AC57400 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami LT065AC57400 Toshiba Mobile Display lub innych monitorów LCD Toshiba Mobile Display, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Toshiba Mobile Display LT065AC57400 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "LT065AC57400"
- Toshiba Mobile Display LT065AC57400
- LT065AC57400 datasheet
- LT065AC57400 obrazu
- LT065AC57400 cena
- LT065AC57400 dystrybutor

