Przegląd
Specyfikacja
LTD121EDDX

LTD121EDDX Podstawowe informacje
| panel model | LTD121EDDX |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EDDX cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
LTD121EDDX Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 105 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Obszar aktywny | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
LTD121EDDX Właściwości optyczne
| czytelny w słońcu | N |
|---|
LTD121EDDX Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
LTD121EDDX Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | WLED |
|---|
