Genel bakış
Şartname
LTD121EDDX

LTD121EDDX Temel Bilgiler
| Panel Modeli | LTD121EDDX |
|---|---|
| Panel Markası | Toshiba Matsushita |
| Açıklama | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | LTPS TFT-LCD |
| LTD121EDDX Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
LTD121EDDX Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGB Vertical Stripe |
| Piksel yoğunluğu | 105 PPI |
| En-Boy Oranı | 4:3 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktif Alan | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
LTD121EDDX Optik Özellikler
| Güneş ışığı okunabilir | N |
|---|
LTD121EDDX Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|
LTD121EDDX Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | WLED |
|---|
