TM150XG-02L11
| panel model | TM150XG-02L11 |
|---|---|
| Zespół Marka | TORISAN |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM150XG-02L11 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 304.1×228.1 mm |
| Zarys | 317.3×242.1 mm |
| styl | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem TORISAN TM150XG-02L11.
TORISAN TM150XG-02L11 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu TORISAN TM150XG-02L11 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TM150XG-02L11 TORISAN lub innych monitorów LCD TORISAN, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z TORISAN TM150XG-02L11 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
TORISAN TM150XG-02L11 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu TORISAN TM150XG-02L11 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami TM150XG-02L11 TORISAN lub innych monitorów LCD TORISAN, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z TORISAN TM150XG-02L11 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "TM150XG-02L11"
- TORISAN TM150XG-02L11
- TM150XG-02L11 datasheet
- TM150XG-02L11 obrazu
- TM150XG-02L11 cena
- TM150XG-02L11 dystrybutor

