TM150XG-02L11
| Panel Modeli | TM150XG-02L11 |
|---|---|
| Panel Markası | TORISAN |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| TM150XG-02L11 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 304.1×228.1 mm |
| Anahat | 317.3×242.1 mm |
| Şekil Stili | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yüzey | Antiglare |
| Kontrast Oranı | 300:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 20/5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Sinyal Arabirimi | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Giriş gerilimi | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com TORISAN TM150XG-02L11'in özel stoklama distribütörüdür.
TORISAN TM150XG-02L11 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TORISAN TM150XG-02L11 pdf veri sayfası için ya da TORISAN TM150XG-02L11 ya da diğer TORISAN LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TM150XG-02L11 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
TORISAN TM150XG-02L11 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
TORISAN TM150XG-02L11 pdf veri sayfası için ya da TORISAN TM150XG-02L11 ya da diğer TORISAN LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com TM150XG-02L11 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"TM150XG-02L11" için ilgili anahtar kelimeler
- TORISAN TM150XG-02L11
- TM150XG-02L11 veri sayfası
- TM150XG-02L11 resmi
- TM150XG-02L11 fiyatı
- TM150XG-02L11 distribütörü

