Przegląd
Specyfikacja
TS056KAAAD02-00

TS056KAAAD02-00 Podstawowe informacje
| panel model | TS056KAAAD02-00 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.6 inch, 320×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TS056KAAAD02-00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| model Alias | TM056KDH02 |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TS056KAAAD02-00 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 320(RGB)×234 |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 71 PPI |
| Proporcje obrazu | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.118×0.362 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.354×0.362 mm (H×V) |
| Waga | 123.0g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Obszar aktywny | 113.28×84.708 mm (H×V) |
| Bezel Area | 116.08×87.51 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 126.5×100 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 5.7 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TS056KAAAD02-00 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 330 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | Full color () |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | 12 o'clock |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biały Variation | 1.25/1.43 (Typ./Max.)(9 points) |
| czytelny w słońcu | N |
TS056KAAAD02-00 Cecha Electronics
| Skanowanie Odwrócona | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Czas Controller (T-CON) | Need external T-CON |
TS056KAAAD02-00 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Edge light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | WLED |
| Kwota lamp | 2S7P |
| Kształt lampy | Array |
| lampa Napięcie | 6.4V (Typ.) |
| Prąd lampy | 140mA (Typ.) |
| Lampy Pobór mocy | 896mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
TS056KAAAD02-00 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | Analog |
|---|---|
| Klasa sygnału | TFT Specific Analog RGB |
| Napięcie wejściowe na panelu | 5.0/5.0/15.0/-10.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.8/3.41/0.056/0.056mA (Typ.)(ICC/IAVDD/IGH/IGL) |
| Typ interfejsu | FPC |
| Wyświetlacz 3D |
