V315HH6-LS1

| panel model | V315HH6-LS1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V315HH6-LS1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Obszar aktywny | 698.4×392.85 mm |
| Zarys | 741.4×435.8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 1.1/3.2 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Rodzaj lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 8-bit) , 102 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1.
CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V315HH6-LS1 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V315HH6-LS1 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "V315HH6-LS1"
- CHIMEI INNOLUX V315HH6-LS1
- V315HH6-LS1 datasheet
- V315HH6-LS1 obrazu
- V315HH6-LS1 cena
- V315HH6-LS1 dystrybutor

