Przegląd
Specyfikacja
V320HJ1-PE2

V320HJ1-PE2 Podstawowe informacje
| panel model | V320HJ1-PE2 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V320HJ1-PE2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V320HJ1-PE2 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(2)×1080(2) (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGBW Rectangle |
| Gęstość pikseli | 69 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.18175×0.18175 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3635×0.3635 mm (H×V) |
| Waga | 1.15Kgs (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 697.92×392.58 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 716.1×410 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 1.79 (Typ.) mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V320HJ1-PE2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| przepuszczalności | 7.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| czytelny w słońcu | N |
V320HJ1-PE2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V320HJ1-PE2 Układ podświetlenia
| Rodzaj lampy | No B/L |
|---|
V320HJ1-PE2 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.56/0.68A(Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 6.72/8.16W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
