Genel bakış
Şartname
V320HJ1-PE2

V320HJ1-PE2 Temel Bilgiler
| Panel Modeli | V320HJ1-PE2 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1920×1080 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| V320HJ1-PE2 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ~ 50 °C |
| Depolama sıcaklığı | -20 ~ 60 °C |
V320HJ1-PE2 Mekanik Özellikler
| Nokta Çözünürlüğü | 1920(2)×1080(2) (FHD) |
|---|---|
| Piksel Yapılandırması | RGBW Rectangle |
| Piksel yoğunluğu | 69 PPI |
| En-Boy Oranı | 16:9 (H:V) |
| Form faktörü | Flat Rectangle Display |
| Nokta Pitch | 0.18175×0.18175 mm (H×V) |
| Piksel aralığı | 0.3635×0.3635 mm (H×V) |
| Ağırlık | 1.15Kgs (Typ.) |
| Yüzey | Antiglare (Haze 14%), Hard coating (3H) |
| Aktif Alan | 697.92×392.58 mm (H×V) |
| Anahat Boyutları | 716.1×410 mm (H×V) |
| Anahat Derinliği | 1.79 (Typ.) mm |
| Manzara veya Portre | Landscape type |
| Dokunmatik panel | Without |
V320HJ1-PE2 Optik Özellikler
| Ekran modu | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekran rengi | 16.7M (8-bit) |
| Tepki Süresi | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Görüş açısı | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Görüntüleme Yönü | Symmetry |
| Geçirgenlik | 7.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Güneş ışığı okunabilir | N |
V320HJ1-PE2 Elektronik Özelliği
| Dikey Frekans | 60Hz |
|---|---|
| Ters Çevir | No |
V320HJ1-PE2 Arka Işık Sistemi
| Lamba Tipi | No B/L |
|---|
V320HJ1-PE2 Sinyal Arabirimi
| Sinyal Kategorisi | LVDS |
|---|---|
| Sinyal Sınıfı | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panel için Giriş Voltajı | 12.0V (Typ.) |
| Panel için Giriş Akımı | 0.56/0.68A(Typ./Max.) |
| Panel Güç Tüketimi | 6.72/8.16W (Typ./Max.) |
| Arabirim Türü | Connector |
| Sinyal Arabirimi | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
