V420H2-L02

| panel model | V420H2-L02 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V420H2-L02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Obszar aktywny | 930.24×523.26 mm |
| Zarys | 983×576 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%) |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Rodzaj lampy | 12 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem CHIMEI INNOLUX V420H2-L02.
CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V420H2-L02 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 pdf lub szczegółowymi specyfikacjami V420H2-L02 CHIMEI INNOLUX lub innych monitorów LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z CHIMEI INNOLUX V420H2-L02 dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "V420H2-L02"
- CHIMEI INNOLUX V420H2-L02
- V420H2-L02 datasheet
- V420H2-L02 obrazu
- V420H2-L02 cena
- V420H2-L02 dystrybutor
