Przegląd
Specyfikacja
V420H2-L02

V420H2-L02 Podstawowe informacje
| panel model | V420H2-L02 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V420H2-L02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V420H2-L02 Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 52 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1615×0.4845 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.4845×0.4845 mm (H×V) |
| Waga | 9.50Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%) |
| Obszar aktywny | 930.24×523.26 mm (H×V) |
| Bezel Area | 939.0×531.0 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 983×576 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 35.1±1.0 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V420H2-L02 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 3000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 16.7M (8-bit) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.280; Wy:0.285 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
V420H2-L02 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
| Całkowity pobór mocy | 146.13W |
V420H2-L02 Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 12 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 1090±200V |
| Prąd lampy | 9.6/10.5/11.2mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość lampy robocze | 35/70KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1300/1600V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | No |
V420H2-L02 Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.98A (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
