Przegląd
Specyfikacja
V460H1-LHA

V460H1-LHA Podstawowe informacje
| panel model | V460H1-LHA |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V460H1-LHA cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
V460H1-LHA Właściwości mechaniczne
| Dot Rozdzielczość | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pixel Configuration | RGB Vertical Stripe |
| Gęstość pikseli | 47 PPI |
| Proporcje obrazu | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Waga | 13.2Kgs |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 11%), Hard coating (3H) |
| Obszar aktywny | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1024.4×579.2 mm (H×V) |
| zarys Wymiary | 1083×627 mm (H×V) |
| zarys Głębokość | 57.3±1.0 mm |
| Pozioma lub pionowa | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
V460H1-LHA Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 500 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 6500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolorowy wyświetlacz | 1.07B (10-bit) |
| color Gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Przedstawiamy Direction | Symmetry |
| Biały kolor chromatyczności | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Biały Variation | 1.30 (Max.)(5 points) |
| czytelny w słońcu | N |
V460H1-LHA Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 120Hz |
|---|---|
| Skanowanie Odwrócona | No |
V460H1-LHA Układ podświetlenia
| Pozycja lamp | Direct light type |
|---|---|
| Rodzaj lampy | CCFL |
| Kwota lamp | 14 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Lamp Life Time | 50K(Min.) (Hours) |
| lampa Napięcie | 1050V (Typ.) |
| Prąd lampy | 12.0±0.5mA |
| Częstotliwość lampy robocze | 30/80KHz (Min./Max.) |
| Lampa Napięcie startowe | 1650/1820V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Kierowca Board Lampa | 170/180W (Typ./Max.) |
V460H1-LHA Interfejs sygnału
| sygnał Kategoria | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Napięcie wejściowe na panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla Panelu | 0.41/0.53A (Typ./Max.) |
| Pobór Power Panel | 4.92/6.396W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FP7S082HA1R1200, Pitch:0.5 mm, Pin:82 pins |
