103761019101
| Panel Model | 103761019101 |
|---|---|
| Panel Brand | No Brand |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.0 inch, 520×288 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| 103761019101 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 133.38×73.872 mm |
| Outline | 145.5×87.8 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 280:1 (Typ.) |
| Display Colors | Full color |
| Response Time | 25/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 3S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Input Voltage | 3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of No Brand 103761019101.
No Brand 103761019101 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand 103761019101 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand 103761019101 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand 103761019101 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
No Brand 103761019101 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the No Brand 103761019101 pdf datasheet or detailed specifications of the No Brand 103761019101 or other No Brand LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from No Brand 103761019101 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "103761019101"
- No Brand 103761019101
- 103761019101 datasheet
- 103761019101 image
- 103761019101 price
- 103761019101 distributor

