A190A2-001

| Panel Model | A190A2-001 |
|---|---|
| Panel Brand | CMO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1440×900 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| A190A2-001 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 410.4×256.5 mm |
| Outline | 425.7×275.9×16.6 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 700:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Response Time | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | RSDS (2 Channel) , 72 pins |
| Input Voltage | 5.0/3.3V (Typ.)(V5A/VDD) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CMO A190A2-001.
CMO A190A2-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO A190A2-001 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO A190A2-001 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO A190A2-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CMO A190A2-001 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CMO A190A2-001 pdf datasheet or detailed specifications of the CMO A190A2-001 or other CMO LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CMO A190A2-001 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "A190A2-001"
- CMO A190A2-001
- A190A2-001 datasheet
- A190A2-001 image
- A190A2-001 price
- A190A2-001 distributor

