AG-12864EYIQY-14H-A(R)

| Panel Model | AG-12864EYIQY-14H-A(R) |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | STN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Panel Type | STN-LCD |
| AG-12864EYIQY-14H-A(R) Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
| Active Area | 55.01×27.49 mm |
| Outline | 75×52.7×9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 150/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 35/35/40/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | YG-LED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit parallel , 20 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R).
AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R) distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AG-12864EYIQY-14H-A(R)"
- AMPIRE AG-12864EYIQY-14H-A(R)
- AG-12864EYIQY-14H-A(R) datasheet
- AG-12864EYIQY-14H-A(R) image
- AG-12864EYIQY-14H-A(R) price
- AG-12864EYIQY-14H-A(R) distributor

