AG-320240A4FICW-TG1

| Panel Model | AG-320240A4FICW-TG1 |
|---|---|
| Panel Brand | AMPIRE |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| AG-320240A4FICW-TG1 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Transflective |
| Active Area | 115.185×86.385 mm |
| Outline | 167.1×109×11 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 7:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 200/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 35/35/40/20 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6080/8080 parallel , 24 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1.
AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 pdf datasheet or detailed specifications of the AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 or other AMPIRE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AG-320240A4FICW-TG1"
- AMPIRE AG-320240A4FICW-TG1
- AG-320240A4FICW-TG1 datasheet
- AG-320240A4FICW-TG1 image
- AG-320240A4FICW-TG1 price
- AG-320240A4FICW-TG1 distributor

