AX080B001F

| Panel Model | AX080B001F |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| AX080B001F Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 760×450 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 9/7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 18 pcs EEFL Embedded (Inverter) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI AX080B001F.
HITACHI AX080B001F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI AX080B001F pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI AX080B001F or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI AX080B001F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI AX080B001F are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI AX080B001F pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI AX080B001F or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI AX080B001F distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "AX080B001F"
- HITACHI AX080B001F
- AX080B001F datasheet
- AX080B001F image
- AX080B001F price
- AX080B001F distributor

