BT022QVMG003

| Panel Model | BT022QVMG003 |
|---|---|
| Panel Brand | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| BT022QVMG003 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 33.84×45.12 mm |
| Outline | 36.84×51.92 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 400:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 20/55/45/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Driver IC | Suggest S6D04H0 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of BOE BT022QVMG003.
BOE BT022QVMG003 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE BT022QVMG003 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE BT022QVMG003 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE BT022QVMG003 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
BOE BT022QVMG003 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the BOE BT022QVMG003 pdf datasheet or detailed specifications of the BOE BT022QVMG003 or other BOE LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from BOE BT022QVMG003 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "BT022QVMG003"
- BOE BT022QVMG003
- BT022QVMG003 datasheet
- BT022QVMG003 image
- BT022QVMG003 price
- BT022QVMG003 distributor

