CLAA104XA12BW

| Panel Model | CLAA104XA12BW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 1024×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA104XA12BW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 211.2×158.4 mm |
| Outline | 236×174.3×7.4 mm |
| Surface | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 500:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 55/65/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S13P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA104XA12BW.
CPT CLAA104XA12BW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA104XA12BW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA104XA12BW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA104XA12BW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA104XA12BW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA104XA12BW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA104XA12BW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA104XA12BW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA104XA12BW"
- CPT CLAA104XA12BW
- CLAA104XA12BW datasheet
- CLAA104XA12BW image
- CLAA104XA12BW price
- CLAA104XA12BW distributor
