CLAA150PC01

| Panel Model | CLAA150PC01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1400×1050 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150PC01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Transmissive |
| Active Area | 304.5×228.375 mm |
| Shape Style | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAA150PC01.
CPT CLAA150PC01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150PC01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150PC01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150PC01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAA150PC01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAA150PC01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAA150PC01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAA150PC01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAA150PC01"
- CPT CLAA150PC01
- CLAA150PC01 datasheet
- CLAA150PC01 image
- CLAA150PC01 price
- CLAA150PC01 distributor

