CLAD032JC01

| Panel Model | CLAD032JC01 |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAD032JC01 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 41.76×69.6 mm |
| Outline | 44.9×78.1×1 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | , CIE1931 69% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Suggest R61509V, R61517, R61521 |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAD032JC01.
CPT CLAD032JC01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAD032JC01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAD032JC01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAD032JC01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAD032JC01 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAD032JC01 pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAD032JC01 or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAD032JC01 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAD032JC01"
- CPT CLAD032JC01
- CLAD032JC01 datasheet
- CLAD032JC01 image
- CLAD032JC01 price
- CLAD032JC01 distributor

