CLAF116WA0BCW

| Panel Model | CLAF116WA0BCW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,11.6 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAF116WA0BCW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White |
| Active Area | 256.125×144 mm |
| Outline | 264.2×154.3×1 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | 400 : 1 (Min.) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | COG Suggest NT39411BH + NT39211BH, HX8245-C01 + HX8695-B |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAF116WA0BCW.
CPT CLAF116WA0BCW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAF116WA0BCW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAF116WA0BCW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAF116WA0BCW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAF116WA0BCW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAF116WA0BCW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAF116WA0BCW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAF116WA0BCW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAF116WA0BCW"
- CPT CLAF116WA0BCW
- CLAF116WA0BCW datasheet
- CLAF116WA0BCW image
- CLAF116WA0BCW price
- CLAF116WA0BCW distributor

