CLAP101ND03CW

| Panel Model | CLAP101ND03CW |
|---|---|
| Panel Brand | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| CLAP101ND03CW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 222.72×125.28 mm |
| Outline | 230×134.3 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.) |
| Display Colors | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Response Time | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Viewing Angle | 70/70/70/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Input Voltage | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of CPT CLAP101ND03CW.
CPT CLAP101ND03CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAP101ND03CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAP101ND03CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAP101ND03CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
CPT CLAP101ND03CW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the CPT CLAP101ND03CW pdf datasheet or detailed specifications of the CPT CLAP101ND03CW or other CPT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from CPT CLAP101ND03CW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "CLAP101ND03CW"
- CPT CLAP101ND03CW
- CLAP101ND03CW datasheet
- CLAP101ND03CW image
- CLAP101ND03CW price
- CLAP101ND03CW distributor

