COG-C144MVGI-08
| Panel Model | COG-C144MVGI-08 |
|---|---|
| Panel Brand | Varitronix |
| Descrition | CSTN-LCD ,1.44 inch, 128×128 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| COG-C144MVGI-08 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 25.49×26.49 mm |
| Outline | 33.35×52.9 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 65K |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signal Interface | SPI , 24 pins |
| Input Voltage | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Varitronix COG-C144MVGI-08.
Varitronix COG-C144MVGI-08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Varitronix COG-C144MVGI-08 pdf datasheet or detailed specifications of the Varitronix COG-C144MVGI-08 or other Varitronix LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Varitronix COG-C144MVGI-08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Varitronix COG-C144MVGI-08 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Varitronix COG-C144MVGI-08 pdf datasheet or detailed specifications of the Varitronix COG-C144MVGI-08 or other Varitronix LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Varitronix COG-C144MVGI-08 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COG-C144MVGI-08"
- Varitronix COG-C144MVGI-08
- COG-C144MVGI-08 datasheet
- COG-C144MVGI-08 image
- COG-C144MVGI-08 price
- COG-C144MVGI-08 distributor

