COM35H3M73ULC

| Panel Model | COM35H3M73ULC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM35H3M73ULC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Buenaview, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 53.28×71.04 mm |
| Outline | 63.5×85×4.53 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.0/1.8V (Typ.)(VDD/VCCIO) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM35H3M73ULC.
ORTUSTECH COM35H3M73ULC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM35H3M73ULC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM35H3M73ULC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM35H3M73ULC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM35H3M73ULC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM35H3M73ULC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM35H3M73ULC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM35H3M73ULC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM35H3M73ULC"
- ORTUSTECH COM35H3M73ULC
- COM35H3M73ULC datasheet
- COM35H3M73ULC image
- COM35H3M73ULC price
- COM35H3M73ULC distributor

