COM35H3P09UTC

| Panel Model | COM35H3P09UTC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM35H3P09UTC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Buenaview, Normally Black, Transflective |
| Active Area | 53.28×71.04 mm |
| Outline | 63.5×85×5.83 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 6S1P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Input Voltage | 3.0/1.8V (Typ.)(VDD/VCCIO) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM35H3P09UTC.
ORTUSTECH COM35H3P09UTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM35H3P09UTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM35H3P09UTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM35H3P09UTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM35H3P09UTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM35H3P09UTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM35H3P09UTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM35H3P09UTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM35H3P09UTC"
- ORTUSTECH COM35H3P09UTC
- COM35H3P09UTC datasheet
- COM35H3P09UTC image
- COM35H3P09UTC price
- COM35H3P09UTC distributor
