COM48T4M72USZ

| Panel Model | COM48T4M72USZ |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.8 inch, 1920×1080 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM48T4M72USZ Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | VA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 106.56×59.94 mm |
| Outline | 130×75×13.3 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 800:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM48T4M72USZ.
ORTUSTECH COM48T4M72USZ are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM48T4M72USZ pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM48T4M72USZ or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM48T4M72USZ distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM48T4M72USZ are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM48T4M72USZ pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM48T4M72USZ or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM48T4M72USZ distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM48T4M72USZ"
- ORTUSTECH COM48T4M72USZ
- COM48T4M72USZ datasheet
- COM48T4M72USZ image
- COM48T4M72USZ price
- COM48T4M72USZ distributor

