COM57H5M24KSC

| Panel Model | COM57H5M24KSC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5M24KSC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 130.32×101.2 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.)(Transmissive) 5.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM57H5M24KSC.
ORTUSTECH COM57H5M24KSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5M24KSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5M24KSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5M24KSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM57H5M24KSC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5M24KSC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5M24KSC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5M24KSC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM57H5M24KSC"
- ORTUSTECH COM57H5M24KSC
- COM57H5M24KSC datasheet
- COM57H5M24KSC image
- COM57H5M24KSC price
- COM57H5M24KSC distributor

