COM57H5M60KTC

| Panel Model | COM57H5M60KTC |
|---|---|
| Panel Brand | ORTUSTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| COM57H5M60KTC Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transflective |
| Active Area | 115.2×86.4 mm |
| Outline | 130.32×101.2×5.93 mm |
| Surface | Hard coating (3H) |
| Contrast Ratio | 600:1 (Typ.)(Transmissive) 2.5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 40/60 (Max.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 80/80/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 9S2P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 45 pins |
| Input Voltage | 3.3/12/21/-7V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of ORTUSTECH COM57H5M60KTC.
ORTUSTECH COM57H5M60KTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5M60KTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5M60KTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5M60KTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
ORTUSTECH COM57H5M60KTC are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the ORTUSTECH COM57H5M60KTC pdf datasheet or detailed specifications of the ORTUSTECH COM57H5M60KTC or other ORTUSTECH LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from ORTUSTECH COM57H5M60KTC distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "COM57H5M60KTC"
- ORTUSTECH COM57H5M60KTC
- COM57H5M60KTC datasheet
- COM57H5M60KTC image
- COM57H5M60KTC price
- COM57H5M60KTC distributor

