DC15G41A
| Panel Model | DC15G41A |
|---|---|
| Panel Brand | Arima |
| Descrition | CSTN-LCD ,1.5 inch, 128×128 |
| Panel Type | CSTN-LCD |
| DC15G41A Price | Request Price & Lead Time |
| Active Area | 26.1×26.865 mm |
| Outline | 32.15×37.75×1.5 mm |
| Surface | Glare (Haze 0%) |
| Contrast Ratio | 30:1 (Typ.) |
| Display Colors | Color |
| Viewing Angle | 40/40/26/42 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Arima DC15G41A.
Arima DC15G41A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Arima DC15G41A pdf datasheet or detailed specifications of the Arima DC15G41A or other Arima LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Arima DC15G41A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Arima DC15G41A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Arima DC15G41A pdf datasheet or detailed specifications of the Arima DC15G41A or other Arima LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Arima DC15G41A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DC15G41A"
- Arima DC15G41A
- DC15G41A datasheet
- DC15G41A image
- DC15G41A price
- DC15G41A distributor

