DJ080IA-10A

| Panel Model | DJ080IA-10A |
|---|---|
| Panel Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×600 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DJ080IA-10A Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 176.64×99.36 mm |
| Outline | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Surface | Antiglare |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Response Time | 11/14 (Typ.)(Tr/Td |
| Viewing Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 3.3/12.8/24.0/-5.6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of INNOLUX DJ080IA-10A.
INNOLUX DJ080IA-10A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX DJ080IA-10A pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX DJ080IA-10A or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX DJ080IA-10A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
INNOLUX DJ080IA-10A are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the INNOLUX DJ080IA-10A pdf datasheet or detailed specifications of the INNOLUX DJ080IA-10A or other INNOLUX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from INNOLUX DJ080IA-10A distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DJ080IA-10A"
- INNOLUX DJ080IA-10A
- DJ080IA-10A datasheet
- DJ080IA-10A image
- DJ080IA-10A price
- DJ080IA-10A distributor

