DLC0700DDG-4
| Panel Model | DLC0700DDG-4 |
|---|---|
| Panel Brand | DLC |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| DLC0700DDG-4 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Reflective |
| Active Area | 154.08×85.92 mm |
| Outline | 164.2×103.2 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | 262K (6-bit) |
| Response Time | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | 3S9P WLED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of DLC DLC0700DDG-4.
DLC DLC0700DDG-4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0700DDG-4 pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0700DDG-4 or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0700DDG-4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
DLC DLC0700DDG-4 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the DLC DLC0700DDG-4 pdf datasheet or detailed specifications of the DLC DLC0700DDG-4 or other DLC LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from DLC DLC0700DDG-4 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DLC0700DDG-4"
- DLC DLC0700DDG-4
- DLC0700DDG-4 datasheet
- DLC0700DDG-4 image
- DLC0700DDG-4 price
- DLC0700DDG-4 distributor
