DMF-50036ZNFU-FW-BBN
| Panel Model | DMF-50036ZNFU-FW-BBN |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.6 inch, 640×200 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF-50036ZNFU-FW-BBN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 223.97×97.97 mm |
| Outline | 270×142 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 90/370 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 50/43/33/36 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN.
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF-50036ZNFU-FW-BBN"
- OPTREX DMF-50036ZNFU-FW-BBN
- DMF-50036ZNFU-FW-BBN datasheet
- DMF-50036ZNFU-FW-BBN image
- DMF-50036ZNFU-FW-BBN price
- DMF-50036ZNFU-FW-BBN distributor

