DMF-50262NF-FW
| Panel Model | DMF-50262NF-FW |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | FSTN-LCD ,8.9 inch, 640×400 |
| Panel Type | FSTN-LCD |
| DMF-50262NF-FW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Active Area | 191.97×119.97 mm |
| Outline | 255×147×7.3 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 12:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 190/230 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 38/50/20/35 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF-50262NF-FW.
OPTREX DMF-50262NF-FW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50262NF-FW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50262NF-FW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50262NF-FW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF-50262NF-FW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF-50262NF-FW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF-50262NF-FW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF-50262NF-FW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF-50262NF-FW"
- OPTREX DMF-50262NF-FW
- DMF-50262NF-FW datasheet
- DMF-50262NF-FW image
- DMF-50262NF-FW price
- DMF-50262NF-FW distributor

