DMF6104NB-FW
| Panel Model | DMF6104NB-FW |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | STN-LCD ,5.3 inch, 256×128 |
| Panel Type | STN-LCD |
| DMF6104NB-FW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue mode, Transflective |
| Active Area | 120.32×60.16 mm |
| Outline | 167×116 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 60/250 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/30/42 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 16 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF6104NB-FW.
OPTREX DMF6104NB-FW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF6104NB-FW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF6104NB-FW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF6104NB-FW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF6104NB-FW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF6104NB-FW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF6104NB-FW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF6104NB-FW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF6104NB-FW"
- OPTREX DMF6104NB-FW
- DMF6104NB-FW datasheet
- DMF6104NB-FW image
- DMF6104NB-FW price
- DMF6104NB-FW distributor

