DMF682AN-EW
| Panel Model | DMF682AN-EW |
|---|---|
| Panel Brand | OPTREX |
| Descrition | STN-LCD ,5.3 inch, 256×128 |
| Panel Type | STN-LCD |
| DMF682AN-EW Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Transflective |
| Active Area | 120.28×60.12 mm |
| Outline | 147×116 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 3:1 (Typ.)(Transmissive) 3:1 (Typ.)(Reflective) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 120/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 70Hz |
| Lamp Type | EL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 16 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of OPTREX DMF682AN-EW.
OPTREX DMF682AN-EW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF682AN-EW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF682AN-EW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF682AN-EW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
OPTREX DMF682AN-EW are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the OPTREX DMF682AN-EW pdf datasheet or detailed specifications of the OPTREX DMF682AN-EW or other OPTREX LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from OPTREX DMF682AN-EW distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "DMF682AN-EW"
- OPTREX DMF682AN-EW
- DMF682AN-EW datasheet
- DMF682AN-EW image
- DMF682AN-EW price
- DMF682AN-EW distributor

