LM3201921

| Panel Model | LM3201921 |
|---|---|
| Panel Brand | SHARP |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| LM3201921 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.17×86.37 mm |
| Outline | 166×109 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 6:1 (Typ.) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 220/215 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40/40/25/40 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 12 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of SHARP LM3201921.
SHARP LM3201921 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM3201921 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM3201921 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM3201921 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
SHARP LM3201921 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the SHARP LM3201921 pdf datasheet or detailed specifications of the SHARP LM3201921 or other SHARP LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from SHARP LM3201921 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "LM3201921"
- SHARP LM3201921
- LM3201921 datasheet
- LM3201921 image
- LM3201921 price
- LM3201921 distributor

