EW32F50GLY

| Panel Model | EW32F50GLY |
|---|---|
| Panel Brand | EDT |
| Descrition | STN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| EW32F50GLY Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
| Active Area | 95.98×71.98 mm |
| Outline | 134.5×117×14 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 10:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 228/191 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | 40 (Typ.)(CR≥2, Φ2-Φ1) (L/R/U/D) |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | YG-LED Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of EDT EW32F50GLY.
EDT EW32F50GLY are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDT EW32F50GLY pdf datasheet or detailed specifications of the EDT EW32F50GLY or other EDT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDT EW32F50GLY distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
EDT EW32F50GLY are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the EDT EW32F50GLY pdf datasheet or detailed specifications of the EDT EW32F50GLY or other EDT LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from EDT EW32F50GLY distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "EW32F50GLY"
- EDT EW32F50GLY
- EW32F50GLY datasheet
- EW32F50GLY image
- EW32F50GLY price
- EW32F50GLY distributor

