F-55472GNFJ-SLW-AFN

| Panel Model | F-55472GNFJ-SLW-AFN |
|---|---|
| Panel Brand | Kyocera |
| Descrition | STN-LCD ,2.8 inch, 128×64 |
| Panel Type | STN-LCD |
| F-55472GNFJ-SLW-AFN Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Black/White mode, Transflective |
| Active Area | 63.857×31.921 mm |
| Outline | 89.7×49.8×6 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | 190/95 (Typ.)(Tr/Td) |
| Viewing Angle | |
| Lamp Type | 1S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | 8-bit 6080/8080 parallel , 30 pins |
| Input Voltage | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN.
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN pdf datasheet or detailed specifications of the Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN or other Kyocera LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "F-55472GNFJ-SLW-AFN"
- Kyocera F-55472GNFJ-SLW-AFN
- F-55472GNFJ-SLW-AFN datasheet
- F-55472GNFJ-SLW-AFN image
- F-55472GNFJ-SLW-AFN price
- F-55472GNFJ-SLW-AFN distributor

