SP14Q001-X

| Panel Model | SP14Q001-X |
|---|---|
| Panel Brand | HITACHI |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Panel Type | STN-LCD |
| SP14Q001-X Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Active Area | 115.185×86.385 mm |
| Surface | |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | Monochrome |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Frequency | 75Hz |
| Lamp Type | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signal Interface | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Input Voltage | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of HITACHI SP14Q001-X.
HITACHI SP14Q001-X are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI SP14Q001-X pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI SP14Q001-X or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI SP14Q001-X distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
HITACHI SP14Q001-X are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the HITACHI SP14Q001-X pdf datasheet or detailed specifications of the HITACHI SP14Q001-X or other HITACHI LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from HITACHI SP14Q001-X distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "SP14Q001-X"
- HITACHI SP14Q001-X
- SP14Q001-X datasheet
- SP14Q001-X image
- SP14Q001-X price
- SP14Q001-X distributor
