GPN5032J4ACD

| Panel Model | GPN5032J4ACD |
|---|---|
| Panel Brand | Giantplus |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| GPN5032J4ACD Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | TN, Normally White, Transmissive |
| Active Area | 41.76×69.6 mm |
| Outline | 44.9×78.1×1 mm |
| Surface | Without Polarizer |
| Contrast Ratio | |
| Display Colors | , CIE1931 62% |
| Response Time | |
| Viewing Angle | |
| Driver IC | Suggest ILI9327, OTM4001A |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Giantplus GPN5032J4ACD.
Giantplus GPN5032J4ACD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPN5032J4ACD pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPN5032J4ACD or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPN5032J4ACD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Giantplus GPN5032J4ACD are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Giantplus GPN5032J4ACD pdf datasheet or detailed specifications of the Giantplus GPN5032J4ACD or other Giantplus LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Giantplus GPN5032J4ACD distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "GPN5032J4ACD"
- Giantplus GPN5032J4ACD
- GPN5032J4ACD datasheet
- GPN5032J4ACD image
- GPN5032J4ACD price
- GPN5032J4ACD distributor

