HE315CH-B12
| Panel Model | HE315CH-B12 |
|---|---|
| Panel Brand | Hisense |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,31.5 inch, 1366×768 |
| Panel Type | a-Si TFT-LCD |
| HE315CH-B12 Price | Request Price & Lead Time |
| Display Mode | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Active Area | 697.685×392.256 mm |
| Outline | 751.4×443 mm |
| Surface | Antiglare (Haze 17%), Hard coating (2H) |
| Contrast Ratio | 3000:1 (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M (8-bit) , CIE1931 91% |
| Response Time | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Viewing Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Frequency | 60Hz |
| Lamp Type | WLED Embedded (LIPS) |
| Signal Interface | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Input Voltage | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com is a specialty stocking distributor of Hisense HE315CH-B12.
Hisense HE315CH-B12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hisense HE315CH-B12 pdf datasheet or detailed specifications of the Hisense HE315CH-B12 or other Hisense LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hisense HE315CH-B12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Hisense HE315CH-B12 are new & original stock available at LCDs-Screen.com, same day shipping with free shiping cost.
For the Hisense HE315CH-B12 pdf datasheet or detailed specifications of the Hisense HE315CH-B12 or other Hisense LCDs, please email us, we'll be happy to provide one.
Request a quote from Hisense HE315CH-B12 distributor at LCDs-Screen.com. Email us: [email protected]
Related keywords for "HE315CH-B12"
- Hisense HE315CH-B12
- HE315CH-B12 datasheet
- HE315CH-B12 image
- HE315CH-B12 price
- HE315CH-B12 distributor

